2020-2021 GÜZ DÖNEMİ ERUDM SİSTEMİ HAKKINDA

AKADEMİSYENLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!


2020-2021 GÜZ DÖNEMİ CANLI(SENKRON) DERSLERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ (ERUZEM) KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE YÜRÜTÜLECEK OLUP, http://eruzem.erciyes.edu.tr/  BAĞLANTISINDAN VE BÖLÜM WEB SAYFALARINIZDAN GEREKLİ DUYURULAR YAPILACAKTIR. 
ERUZEM BİRİMİ MAİL ADRESİ : eruzem-info@erciyes.edu.tr

ÖĞRENCİLERİMİZ https://parola.erciyes.edu.tr/?action=sendsms BAĞLANTISINDAN İLK PAROLASINI BELİRLEYİP MAİL ADRESİ (öğrencino@erciyes.edu.tr) VE YENİ BELİRLEDİĞİ PAROLA İLE ERUDM SİSTEMİNE GİRİŞ YAPABİLECEKTİR. OLUŞTURULAN BU PAROLA WEBMAIL.ERCIYES.EDU.TR ADRESİNDE KULLANDIĞINIZ PAROLADAN FARKLI OLUP BU PAROLAYI ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE SİZLERE DUYURMAYI PLANLADIĞIMIZ YENİ MAİL SİSTEMİNE GİRİŞ İÇİN DE KULLANABİLECEKSİNİZ. PAROLA SIFIRLAMA AŞAMASINDA CEP TELEFONU BİLGİSİ EKSİK/YANLIŞ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ SORUN YAŞAYABİLECEKTİR. BU ÖĞRENCİLERİMİZ OBİSİS SİSTEMİNDEN CEP TELEFONU BİLGİSİNİ GÜNCELLEDİKTEN SONRA ÖĞRENCİ NO VE YENİ CEP TELEFONU BİLGİSİNİ erudm@erciyes.edu.tr ADRESİNE BİLDİRMELERİ DURUMUNDA KENDİLERİNE DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.  OBİSİS SİSTEMİ İLE YENİ MAİL SİSTEMİ ARASINDAKİ SENKRONİZASYON İŞLEMLERİ TAMAMLANINCA ÖĞRENCİLERİMİZİN OBİSİSTEN CEP TELEFONU BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMELERİ YETERLİ OLACAKTIR.

DAHA ÖNCE ERÜ DEPO PAROLASINI BELİRLEYEN AKADEMİSYENLERİMİZ EK BİR İŞLEM YAPMADAN AYNI PAROLA İLE ERUDM SİSTEMİNE GİRİŞ YAPABİLECEKTİR. 

2020-2021 GÜZ DÖNEMİ DERS TANIMLAMALARI YAPILMIŞTIR.

2020-2021 GÜZ DÖNEMİ CANLI DERSLERİN VİDEOLARI VE DERSLERİN DOKÜMANLARINA(PDF,WORD VB.) ERUDM ADRESİNDEN ERİŞEBİLECEKSİNİZ.

KULLANIM DOKÜMANLARI :  https://depo.erciyes.edu.tr/index.php/s/3Z9w2rfJXz3xRRc

ERUDM İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN MAİL ADRESİMİZ : erudm@erciyes.edu.tr

BİLGİLERİNİZE SUNARIZ.

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI

ERUDM